• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها
  • پورتال سهامداری شرکت تامین آتیه سرزمین ایرانیان راه اندازی شد

   پورتال سهامداری شرکت تامین آتیه سرزمین ایرانیان راه اندازی شد

   پورتال سهامداری شرکت تامین آتیه سرزمین ایرانیان راه اندازی شد

   پورتال سهامداری شرکت تامین آتیه سرزمین ایرانیان راه اندازی شد

   پورتال سهامداری شرکت تامین آتیه سرزمین ایرانیان راه اندازی شد
   شرکت تامین آتیه سرزمین ایرانیان متعلق به پرسنل بانک ایران زمین با افتتاح پورتال ویژه سهامداران گامی دیگر در راستای تعامل با سهامداران و ارزش آفرینی برای ذی‌نفعان برداشت.

   به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، این پورتال به منظور اطلاع رسانی و ارتباط بیشتر با سهامداران راه‌اندازی شده است و همه سهامداران می‌توانند با مراجعه به آن و وارد کردن گذر واژه و رمز ورود (کد پرسنلی به عنوان گذر واژه و کد ملی به عنوان رمز ورود) از خدمات و امکانات مختلفی این پورتال بهره مند شوند.

   در این راستا گفت و گوی کوتاهی با اویس رحیمی رئیس هیات مدیره شرکت تامین آتیه سرزمین ایرانیان در خصوص اقدامات صورت گرفته در این شرکت، انجام دادیم که در ادامه نظر شما را به خواندن آن جلب می کنیم:

   جناب آقای رحیمی به عنوان اولین سوال برای خوانندگان ما توضیح دهید چه اقداماتی تاکنون در شرکت تامین آتیه سرزمین ایرانیان صورت گرفته است؟

   در ابتدا از حمایت هیات مدیره محترم بانک ایران زمین، تشکر می کنم که با تدوین و تصویب مصوبه امکان تاسیس شرکت تامین آتیه سرزمین ایرانیان و بهره‌مندی همکاران از مزایای این شرکت را فراهم آوردند.

   پس از تاسیس شرکت مستندات لازم جهت سهامدار شدن کارکنان خدوم بانک تنظیم و طی مراحلی به همکاران ابلاغ شد. همچنین اقرارنامه و وکالتنامه‌ها نیز در کوتاهترین مدت ممکن از سراسر کشور گردآوری شد. جدیدترین اقدامی در جهت ارتباط بیشتر و به منظور شفاف سازی و بهره‌مندی هرچه بیشتر سهامداران انجام گرفته است، راه‌اندازی پورتال و باشگاه سهامداران شرکت است که در چند روز گذشته انجام شده است.

   برنامه شرکت تامین آتیه سرزمین ایرانیان را در سال 97 برای خوانندگان ما شرح دهید؟

   افزایش سرمایه شرکت و شروع به فعالیت‌های تجاری با هماهنگی و همکاری کامل با بانک و کسب هرچه بیشتر سود و همچنین ایجاد امکانات برای رفاه و بهره مندی سهامداران در سال جاری، از مهمترین برنامه‌های شرکت خواهد بود.

   در حال حاضر آیا مراحل سهامداری همکاران به طور کامل انجام شده است؟

   با توجه به تشریفات قانونی لازم جهت سهامدار نمودن همکاران، اقدامات لازم از قبیل گزارش توجیهی و جلب نظر حسابرس انجام شده و سایر مراحل نیز به حول و قوه الهی به زودی صورت خواهد گرفت.

   در خصوص آورده اولیه همکاران و پاداش هیات مدیره بانک توضیح دهید؟ آیا این مبالغ در حال حاضر از حقوق همکاران کسر شده است؟

   با هماهنگی و همکاری واحدهای ذیربط به حمد اله 15 روز پاداش هیات مدیره بانک، معادل 30 روز حقوق بصورت تسهیلات 36 ماهه و معادل 6% حقوق حاصل از بخش همیاری بانک و آورده همکاران به حساب شرکت واریز و در سرفصل آورده همکاران درج شده، که در پورتال شرکت قابل مشاهده است.

   همچنین با عنایت هیات مدیره محترم بانک مقرر شد جهت مساعدت با سهامداران اقساط تسهیلات در ماههای اسفند و فرودین کسر نشود.

   چشم انداز این شرکت را چگونه ارزیابی می کنید؟

   انشا الله به زودی با بهره‌مندی از توان، تخصص و تجربه نیروهای جوان، شرکت به سودآوری خواهد رسید، تا از این رهگذر پشتوانه آتیه سهامداران محترم تضمین گردد.

   کلام آخر؟
   در پایان ضمن نوید فردایی بهتر به سهامداران شرکت جا دارد از مدیر عامل محترم و کارکنان خدوم شرکت بخاطر تلاشهای مستمر و بی نظیر و نتایج حاصله تقدیر و تشکر کنم.
   از درگاه خداوند متعال سعادت و بهروزی بانک معظم ایران زمین و همکاران محترم را خواستارم.

   نحوه ورود به پورتال سهامداری:

   ابتدا وارد سایت شرکت به آدرس iztasa.izbank.ir شوید
   از منوی بالای صفحه بر روی گزینه پورتال سهامداری کلیک کنید
   سپس در این صفحه برروی جمله "با ورود به پورتال سهامداری ..." کلیک کنید
   در انتها نام کاربری شامل کد پرسنلی و رمز ورود شامل کد ملی خود را وارد کنید
   لطفا پس از اولین ورود نسبت به تغییر رمز اقدام فرمائید
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: